מגזין טייקון

עצות להצלחה מאת לארי פייג'
התנהלות
עומר לייבנזון

איך להצליח בחיים? 5 עצות זהב להצלחה מהמייסד של גוגל

לפני 25 שנים, אם מישהו היה מספר לנו שבעוד כמה שנים כל העולם יהיה “בכף היד” זה היה נשמע כמו רעיון משוגע, מופרך, שאפתני מדי ולא ריאלי – אולי אפילו בדיוני. אך היום, כולנו כבר יודעים לאילו הישגים הגיעה חברת גוגל.

איך ביל גייטס עושה ניהול זמן
פרודוקטיביות
עומר לייבנזון

5 עקרונות לא שגרתיים לניהול זמן אפקטיבי מאת ביל גייטס

ביל גייטס הוא אחד האנשים העשירים ביותר בעולם, או בשמה המדויק של הקבוצה הזו – “אילי הון”. קבוצה זו למעשה מכילה מולטי-מיליארדרים, שהם אנשים עשירים בצורה יוצאת דופן – ולמעשה מהווים פחות מ-1% מהאוכלוסיה. אם יש משהו שמדהים לראות על ביל ועל אילי הון נוספים כמותו, הוא שהם לא רק ייחודיים בכמות הכסף שיש להם, אלא בדרך הייחודית והלא ממש שגרתית שבה הם חושבים על זמן.

איך אילון מאסק מנהל עובדים
התנהלות
עומר לייבנזון

מנכ”ל טסלה: ״ניהול עובדים נכון מתחיל בתשוקה וחלומות גדולים״

סגנון המנהיגות של אילון מאסק מכיל מספר יתרונות וחסרונות ברורים, אך העובדה הבלתי ניתנת לערעור היא שסגנון המנהיגות שלו הוא בוודאי עניין מרתק ששווה להעמיק בו ולחקור אותו. הנה מה שכל בעל עסק יכול ללמוד מהקריירה המדהימה והבלתי שגרתית של אילון מאסק.

ג'ון פול דג'וריה מסביר איך לצאת ממשבר
התנהלות
יוגב פודחרני

5 הרגלים של אנשים מצליחים מפיו של מיליארדר

ג’ון פול דג’וריה אומר: “הצלחה שלא חולקים אותה היא כישלון”. הוא מתכוון לכך, והוא מתכוון להעניק לצדקה לפחות חצי מהעושר שלו במרוצת חייו או לאחר סיומם. הנטייה שלו לחלוק את הצלחתו ואת עושרו הכלכלי היא אחד מההרגלים שלו, אך יש לו עוד כמה שהוא דואג לטפח ולתחזק. הנה הם כאן, מחכים שתקראו אותם.

מניות פופולאריות אצל טייקונים
ניהול פיננסי
צוות טייקון

10 מניות פופולאריות שמיליארדרים אוהבים (מאז פרוץ הקורונה)

יצא לכם לתהות באילו מניות טייקונים משקיעים מאז שהקורונה הגיעה לעולם? הרי תמיד מדברים על היכולת שיש למיליארדרים ״לצפות את הנולד״, וממש לחזות איך אירועים גלובאליים ישפיעו על שוק ההון. גם אותנו זה סיקרן, אז יצאנו לבדוק, וחזרנו עם 10 המניות שטייקונים הכי השקיעו בהן מאז פרוץ הקורונה.

סדר יום בחייו של ריצ'רד ברנסון
יום בחייו של טייקון
יוגב פודחרני

יום בחייו של טייקון: ככה נראה סדר היום של ריצ’רד ברנסון

יום ממוצע בחייו של ריצ’רד ברנסון הוא יום מגוון וצבעוני כמו הפרסונה עצמה, ובין לבין ציוצים בטוויטר, השתתפות באינספור אירועים, השקות ומפגשים עסקיים…זהו ללא ספק שיעור טוב בניהול זמן. 

שיעורים בעסקים
ניהול פיננסי
יוגב פודחרני

15 שיעורים בעסקים מהמיליארדר מוקש אמבאני

מוקש אמבאני פועל במסגרת הכלכלה האדירה והכאוטית של הודו, אך הוא בכל זאת הצליח ומצליח לעשות סדר בבלאגן ואף להתברג במקום ה-14 בעשירי העולם כולו. הנה הטיפים שלו להצלחה עסקית.

👍
סמנו לייק וקבלו עדכונים בפייסבוק על סיפורי יזמים מעוררי השראה