התנהלות

כתבות על התנהלות של מיליארדרים שהתעשרו בכוחות עצמם, בואו ללמוד על ההרגלים והדרך שבה מתנהלים טייקונים.

טיפים לסטודנטים - מייקל בלומברג
התנהלות

4 עצות לסטודנטים יזמים בתחילת הדרך מהטייקון מייקל בלומברג

במגזין ניו יורק טיימס ערכו ראיון עם המיליארדר היהודי-אמריקאי שכיהן במשך 12 שנים כראש עיריית ניו יורק, במטרה לגלות מה דעתו על שאלות נפוצות שיש ליזמים בתחילת הדרך, לרבות קבלת מענה על שאלות בנוגע לבחירת מקום הלימודים ועל קבלת החלטות בתחום היזמות לסטודנטים שמעוניינים להצליח בעסקים.

ניהול פרויקטים בגוגל
התנהלות

גוגל חושפת 3 עקרונות מוזרים לניהול פרויקטים שישאירו אתכם עם פה פעור

גוגל נפטרה ממנהלים לגמרי, שזה כבר דבר די מוזר לטעון. גוגל פועלת ללא מנהלים, או לפחות לא באותה קונסטלציה, כפי שאנחנו מכירים אותם ברוב החברות. זהו רק אחד מהדברים שלפני הכל מייחדים אותה משאר החברות במשק. אם אתם רוצים ללמוד איך לנהל פרויקטים בצורה מסודרת, בונה ונכונה, תוך מיצוי מירב פוטנציאל החשיבה לטווח הארוך, כדאי שתחקרו את חברת גוגל.

ג'ינה ריינהרט טיפים להצלחה
התנהלות

הצלחה לא שגרתית: 3 טיפים להצלחה מהאישה העשירה באוסטרליה

בקרב אלו המכירים אותה מקרוב, ג’ינה ריינהרט עלולה להיתפס כדמות מעט שונה במחלוקת. סיפור ההצלחה של ג’ינה אינו רגיל. על אף שעולמנו הפך למודרני מתמיד בתחום זכויות הנשים בכלל, ובפרט בזכויות הנשים בעבודה, ג’ינה עדיין טוענת כי למרות שאנו חיים בעידן עם הזדמנויות שוות, נשים צריכות לעבוד יותר קשה כדי להתקדם באותה עבודה. פעמים רבות הן יצטרכו להילחם יותר על הזכויות שלהן, בעוד שהגברים יקבלו את אותן זכויות בדיוק – יותר בקלות מהן.

טיפים להצלחה של מיכאל דל
התנהלות

איך להצליח בחיים? 5 מיומנויות שיזמים צריכים לפתח לפי מיכאל דל

הסיפור של מיכאל דל מתחיל כמחשבה שגרתית למדי. כזו שעוברת במוחו של כמעט כל יזם בתחילת דרכו: “אקח 2 דברים שעובדים מצוין לחוד, ואאחד אותם לדבר שמביא ערך חדש, כזה שאפשר למכור בהרבה כסף”. אף אחד לא דמיין שהמחשבה הזאת תביא אותו להקמת אחת מחברות המחשבים הכי מצליחות בעולם, אך מה שהוביל אותו לשם, בין היתר, היה מספר מיומנויות שצבר עם השנים.

טיפים להצלחה - קרלוס סלים
התנהלות

אסטרטגיה עסקית: מה קרלוס סלים היה אומר לעצמו אם היה חוזר בזמן?

קרלוס סלים הוא האיש העשיר ביותר במקסיקו, אך זה לא קרה במקרה. זהו סיפור על ניצול הזדמנויות מרשים במיוחד, שמאפיין חשיבה יוצאת דופן, אסטרטגיות ודרכי התנהלות ששייכות למעטים. קרלוס הוא לא רק האיש העשיר ביותר במקסיקו, אלא שהוא גם הבעלים של כמה מהחברות החשובות ביותר במדינה.

טיפים לחשיבה חיובית מאת מייקל בלומברג
התנהלות

איך לחשוב חיובי? המיליארדר מייקל בלומברג חושף את דרך החשיבה שלו

“אדם נמצא במקום בו מחשבותיו נמצאות” האמרה הידועה הזו מוכרת לכולנו, אך לא כולנו מיישמים אותה. מה ההבדל בין אלו מאיתנו שמיישמים חשיבה חיובית, ומדוע רעיונות נפוצים על חשיבה חיובית אינם מהווים את המודל הנכון להשתמש בה? במאמר הבא נחשוף איך המיליארדר מייקל בלומברג חושב, ואיך אתם גם יכולים ליישם את דרך החשיבה שלו.

עצות להצלחה מאת לארי פייג'
התנהלות

איך להצליח בחיים? 5 עצות זהב להצלחה מהמייסד של גוגל

לפני 25 שנים, אם מישהו היה מספר לנו שבעוד כמה שנים כל העולם יהיה “בכף היד” זה היה נשמע כמו רעיון משוגע, מופרך, שאפתני מדי ולא ריאלי – אולי אפילו בדיוני. אך היום, כולנו כבר יודעים לאילו הישגים הגיעה חברת גוגל.

איך אילון מאסק מנהל עובדים
התנהלות

מנכ”ל טסלה: ״ניהול עובדים נכון מתחיל בתשוקה וחלומות גדולים״

סגנון המנהיגות של אילון מאסק מכיל מספר יתרונות וחסרונות ברורים, אך העובדה הבלתי ניתנת לערעור היא שסגנון המנהיגות שלו הוא בוודאי עניין מרתק ששווה להעמיק בו ולחקור אותו. הנה מה שכל בעל עסק יכול ללמוד מהקריירה המדהימה והבלתי שגרתית של אילון מאסק.

ג'ון פול דג'וריה מסביר איך לצאת ממשבר
התנהלות

5 הרגלים של אנשים מצליחים מפיו של מיליארדר

ג’ון פול דג’וריה אומר: “הצלחה שלא חולקים אותה היא כישלון”. הוא מתכוון לכך, והוא מתכוון להעניק לצדקה לפחות חצי מהעושר שלו במרוצת חייו או לאחר סיומם. הנטייה שלו לחלוק את הצלחתו ואת עושרו הכלכלי היא אחד מההרגלים שלו, אך יש לו עוד כמה שהוא דואג לטפח ולתחזק. הנה הם כאן, מחכים שתקראו אותם.

👍
רוצים לקבל עדכונים על סיפורי יזמים מעוררי השראה?